K-POP NEWS on Instagram

Avatar

@k.popnewstr

K-POP NEWS

⋆ K-pop hakkında güncel haberlere ulaşabileceğiniz hesabımıza hoş geldiniz! ⋆ Admin olmak isterseniz, DM! ⋆ Facebook sayfamız👇🏻

21.2K Followers

369 Follows

1,300 Posts

Unknown

Recent stats

Based on last 12 posts

Avg. Likes

109

Avg. Comments

2

Engagement Ratio
0.52%

Top @Mentions

Top #Hashtags
  • #Happening1stWin 1
  • #1 1
  • #2 1
  • #3 1
  • #Dynamite24thWin 1

Weekly Activity

Followers


Followers Increase


Follows

Latest photos and videos

224 1

3 days ago

Mağdur A'nın, SEVENTEEN Mingyu hakkında yaptığı açıklama: "Orta okuldayken Hakwon okuluna gidiyordum. Okul apartmanlarına yakındı. Hakwon küçük bir yer olduğu için ikinci katta aynı yaştaki öğrenciler bir arada okurduk. (Hakwon'un krokisini paylaşmış) O dönemlerde, sınıfımdaki erkekler beni sevmezdi o yüzden okulda hep yalnızdım. Popüler ve sınıfta 'merkez' olarak adlandırabileceğimiz bir çocuk vardı. Ne zaman ben bir şey söylemeye çalışsam, bu çocuk "Ne biliyorsun ki sen? Çok bilmişlik yapma." derdi. Her ağzımı açtığımda aynı şeyler yaşanıyordu. O yüzden okulda gün geçtikçe daha az konuşur oldum, en sonunda ise hiç konuşmamaya başladım. Bu bahsettiğim çocuk, önemsiz bir şeymiş gibi benim olduğum ortamlarda cinsel şakalar yapardı. Hatta, öğretmenlerin yanında da bu şakalardan yapar raddeye gelmişti. Öğretmenler ona "Yanında kız var, bu şekilde konuşma." dediği için onların yanında şakalarını azaltmıştı ama ne zaman onlar yoksa, ya da teneffüs ve çalışma saatlerine girdiğimizde bu şakaları tekrar ederdi. Teneffüslerde, 'kasık kılı' ve 'komplo' kelimeleri ile kelime oyunu yaparak dalga geçerdi ve tahtadaki kasık kılı çizimlerine gülerdi. Bunları sınıftan biri çizerdi ama kimin çizdiğini hatırlamıyorum, yine de o her zaman bunun hakkında şakalar yapardı. Yaptığı şakalar beni rahatsız ediyordu. (Sınıfın krokisini de paylaşmış.) Ben ön sırada otururdum, o arkada. Daha sonra çocuk okuldan ayrıldı. Okuldan eve giderken bir şirket tarafından keşfedildiğini duydum. Okulda herkes, "Bizim okuldan idol çıkacakmış." demeye başlamıştı ama nasılsa başaramaz diye önemsememiştim. Orada yaşarken onu hiç umursamadım. Sonra "Çıkış yaptı." sözlerini duymamazlıktan geldim. O bölgeden ayrıldığımda adını artık duymayacağımı düşünüyordum ve öyle de oldu. Ama sonra, büyüyüp bir yetişkin oldum ve onun fotoğrafına sosyal medyada rastladım. Çok şaşırmıştım. Yüzünü, bana o sözleri söylerkenki yüz ifadelerini hala hatırlıyordum. Ve onun insanlardan sevgi almasını izlerken kafam düşüncelerle dolup taşıyordu. (Devamı yorumda)

97 0

3 days ago

Mağdur, SEVENTEEN üyesi Mingyu'nun, okul yıllarında kendisini taciz ettiğini iddia etti. Mağdur A, Mingyu ile aynı sınıfta olduğunu, kendisini sözlü tacizlere maruz bırakarak tüm çevresine kendisi hakkında kötü dedikodular yaydığını iddia etti. A ayrıca, o dönemlerde Mingyu yüzünden terapiye başladığını ve elinde medyaya sunabileceği psikolog kayıtları olduğunu da iddia etti. Stajyerlik için okuldan ayrıldığında onu görmemeyi beklediğini fakat ünlü olup televizyona çıktığında yüzünü ve adını hala hatırladığını fark ettiğini dile getirdi.

105 0

3 days ago

T-ARA'dan Soyeon ve Jiyeon ölüm tehditleri alıyorlar. Jiyeon Twitter ve Instagram üzerinden tehdit edildiğini açıkladı ve bir stalker Soyeon'un evine kadar girmeyi başardı. Polis, soruşturmayı çoktan başlattı ve ikisini tehdit edenlerin aynı kişi olmadığını düşünülüyorlar.